wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych *** rok szkolny 2013/2014 6 laureatów i 7 finalistów konkursów przedmiotowych! *** zapraszamy na drzwi odtwarte 14-15 maja
Laureaci i finaliści

2013/2014


Natalia Pietras



Laureatka konkursu przedmiotowego z chemii (opiekun mgr Lilia Busz),
Laureatka konkursu przedmiotowego z biologii (mgr Izabela Pasicka),
Laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki (mgr Maciej Witczak)
Finalistka
konkursu przedmiotowego z matematyki (mgr Maciej  Witczak),
Finalistka konkursu przedmiotowego z geografii (mgr Izabela Pasicka)

Sylwia Musidlak



 


Laureatka
konkursu przedmiotowego z biologii (mgr Izabela Pasicka)
Finalistka
konkursu przedmiotowego z j.polskiego (mgr Ewa Zienkiewicz-Franczak),
Finalistka konkursu przedmiotowego z geografii (mgr Izabela Pasicka)

Emilia Rutkowska

 



Laureatka
konkursu przedmiotowego z j.polskiego (opiekun mgr Ewa Zienkiwicz-Franczak),
Laureatka konkursu przedmiotowego z geografii (mgr Izabela Pasicka)

Jakub Ludwig



Finalista
konkursu przedmiotowego z chemii (mgr Lilia Busz)

Marcin Hermansdorfer




Finalista 
konkursu przedmiotowego z j.polskiego (mgr Ewa Zienkiwicz-Franczak)

2008-2013

Mateusz Bondarenko


-         Finalista konkursu przedmiotowego z geografii

Opiekun: mgr Marek Fiedler

 

Sylwia Musidlak


 

-         Finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny-Polszczyzny

Opiekun: mgr Ewa Zienkiewicz-Franczak

 

Filip Kwiatkowski


 

-         Finalista Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap wojewódzki

Opiekun: mgr Izabela Pasicka

 

Marcin Hermansdorfer


 

-         Finalista Ogólnopolskiego konkursu Ojczyzny-Polszczyzny

-         Zdobywca tytułu eksperta ortografii-13 miejsce Ogólnopolskim Teście Ortograficznym

Opiekun: mgr Ewa Zienkiewicz-Franczak

 

Mariusz Kaczmarczyk


 

-         Finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

Opiekun: mgr Mateusz Siemion

 

Mateusz Borowy


-         Finalista konkursu Przedmiotowego z chemii

-         Wyróżnienie I stopnia na szczeblu centralnym w Ogólnopolskim konkursie Chemicznym „Alchemik”

Opiekun:  mgr Lidia Busz

 

Natalia Pietras


 

-         Laureatka konkursu przedmiotowego z chemii

Opiekun: mgr Lidia Busz

 

-         Finalistka konkursu przedmiotowego z geografii

Opiekun: mgr Marek Fiedler

 

Michał Bondarenko


 

-         Laureat konkursu przedmiotowego z biologii

Opiekun: mgr Izabela Pasicka

 

-         Laureat konkursu przedmiotowego z fizyki

Opiekun: mgr Roman Przybylski

 

-         Finalista konkursu przedmiotowego z geografii

Opiekun: mgr Marek Fiedler

 

-         Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Języka Polskiego „OLIMPUS”

Opiekun: mgr Ewa Zienkiewicz-Franczak

 

Emilia Rutkowska


 

-         Finalistka konkursu przedmiotowego z geografii

Opiekun: mgr Marek Fiedler

 

Piotr Jarczak


 

-         Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „W poszukiwaniu praw przyrody”

Opiekun: mgr Roman Przybylski

 

Agnieszka Kowalska


 

-         I miejsce w wojewódzkim konkursie literacki „Otwarta i Bezpieczna Europa”

-         I miejsce w Lubuskim Konkursie wiedzy o samorządzie terytorialnym

Opiekun: mgr Ewa Zienkiewicz-Franczak

 

Aleksandra Jagielska


 

-     II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Krajoznawczym „Poznaję  Łużycką Ojczyznę Kresową”

Opiekun: mgr Aleksander Draguła

 

Dagmara Cierpica


 

-         Laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego

-         Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny – Polszczyzny  etap centralny

Opiekun: mgr Ewa Zienkiewicz-Franczak

 

Aleksandra Giedrowicz


 

-         Finalistka konkursu przedmiotowego z biologii

Opiekun: mgr Gabriela Fiedler

 

Dominik Skórzewski


 

-         Laureat konkursu przedmiotowego z geografii

Opiekun: mgr Marek Fiedler

 

Łukasz Marcul


 

-         Laureat VI Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

-         Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki

Opiekun: mgr Andrzej Bryłka

 

 

 

  Joomla free themes created by Lonex.