wysokie wyniki egzaminw gimnazjalnych *** rok szkolny 2013/2014 6 laureatw i 7 finalistw konkursw przedmiotowych! *** zapraszamy na drzwi odtwarte 14-15 maja
2010/2011

 

WYNIKI ETAPW REJONOWYCH KONKURSW PRZEDMIOTOWYCH

UCZNIW NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM DLA MODZIEY W LUBSKU

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Konkurs Matematyczny 

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Marcul ukasz

37

92,5

2

TAK

2

Faber Micha

33

82,5

6

NIE

3

Bondarenko Micha

31

77,5

8

NIE









  

Konkurs Historyczny

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Jagielska Aleksandra

32

80

8

NIE

2

Giedrowicz Aleksandra

26

65

14

NIE

3

Dworczak Marcel

25

62

15

NIE

4

Firuta Mariusz

25

62

15

NIE

5

Damian Sawron

NIEOBECNY

 

 Konkurs Fizyczny

 

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Faber Micha

49

81,7

3

NIE

2

Marcul ukasz

26

43,3

15

NIE

 


Konkurs Biologiczny

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Giedrowicz Aleksandra

24

88,9

3

TAK

2

Bondarenko Micha

22

81,5

5

NIE

3

Skrzewski Dominik

19

70,4

8

NIE

4

Cierpica Dagmara

NIEOBECNA

 
Konkurs z Jzyka Polskiego

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Cierpica Dagmara

23

92

2

TAK

2

Skrzewski Dominik

19

76

4

NIE

3

Sukowski Micha

19

76

4

NIE

 

 Konkurs Geograficzny

 

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Skorzewski Dominik

54

90

6

TAK

2

Giedrowicz Aleksandra

51

85

9

TAK

3

Burda Maciej

43

71,7

16

NIE

 Konkurs Chemiczny

 

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Giedrowicz Aleksandra

28

70

7

NIE

 


Konkurs z Jzyka Angielskiego

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Palamioti Michalina

23

57,5

9

NIE

2

Kaczmarczyk Mariusz

20

50

12

NIE

 

 Konkurs z Jzyka Niemieckiego

L.p.

Nazwisko i imi ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewdzkiego

1

Firuta Mariusz

24

40

18

NIE

2

Tetera Adrianna

19,5

32,5

23

NIE


Wyniki konkursw przedmiotowych 
uczniw Niepublicznego Gimnazjum dla Modziey w Lubsku
z etapw wojewdzkich
rok szkolny 2010/2011

Przedmiot

Ucze

Klasa

%

Ilo pkt.

Tytu

Miejsce

Matematyka

ukasz Marcul

III g

80

24

finalista

5

J. polski

Dagmara Cierpica

II a

93

37

laureat

2

Biologia

Giedrowicz Aleksandra

III g

84

42

Finalista

5

Geografia

Giedrowicz Aleksandra

III g

78

39

finalista

12

 

Skrzewski Dominik

III g

90

45

laureat

5

 

Podsumowanie pracy w I semestrze roku szkolnego 2010/2011

prezentacja multimedialna pobierz


WYNIKI Z ETAPW SZKOLNYCH
KONKURSW PRZEDMIOTOWYCH
UCZNIW NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM DLA MODZIEY
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011



KONKURS MATEMATYCZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imi
1    Marcul ukasz
2    Faber Micha
3    Bondarenko Micha

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 13
KONKURS POLONISTYCZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imi
1    Skrzewski Dominik
2    Cierpica Dagmara
3    Sukowski Micha
Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 8
KONKURS GEOGRAFICZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imi
1    Skrzewski Dominik
2    Bondarenko Micha
3    Giedrowicz Aleksandra
4    Burda Maciej

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 14
KONKURS CHEMICZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

L.p.    Nazwisko i imi
1    Giedrowicz Aleksandra

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 3
KONKURS JZYKA NIEMIECKIEGO
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

L.p.    Nazwisko i imi
1    Firuta Mariusz
2    Tetera Adrianna


Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 2
KONKURS HISTORYCZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imi
1    Giedrowicz Aleksandra
2    Jagielska Aleksandra
3    Firuta Mariusz
4    Sawron Damian
5    Dworczak Marcel

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 10
KONKURS BIOLOGIA
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

L.p.    Nazwisko i imi
1    Giedrowicz Aleksandra
2    Bondarenko Micha
3    Skrzewski Dominik
4    Sawron Damian
5    Cierpica Dagmara

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 18
KONKURS FIZYCZNY
L.p.    Nazwisko i imi
1    Faber Micha
2    Marcul ukasz

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 4
KONKURS ANGIELSKI
L.p.    Nazwisko i imi
1    Palamioti Michalina
2    Kaczmarczyk Mariusz

Liczba osb biorcych udzia w konkursie: 10




  Joomla free themes created by Lonex.

REKRUTACJA 2014/2015

Termin skadania poda
upywa
6 czerwca 2014r.

Rwnaj w gr

Dla rodzica