wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych *** rok szkolny 2013/2014 6 laureatów i 7 finalistów konkursów przedmiotowych! *** zapraszamy na drzwi odtwarte 14-15 maja
2010/2011

 

WYNIKI ETAPÓW REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

UCZNIÓW NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM DLA MŁODZIEŻY W LUBSKU

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Konkurs Matematyczny 

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Marcul Łukasz

37

92,5

2

TAK

2

Faber Michał

33

82,5

6

NIE

3

Bondarenko Michał

31

77,5

8

NIE









  

Konkurs Historyczny

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Jagielska Aleksandra

32

80

8

NIE

2

Giedrowicz Aleksandra

26

65

14

NIE

3

Dworczak Marcel

25

62

15

NIE

4

Firuta Mariusz

25

62

15

NIE

5

Damian Sawron

NIEOBECNY

 

 Konkurs Fizyczny

 

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Faber Michał

49

81,7

3

NIE

2

Marcul Łukasz

26

43,3

15

NIE

 


Konkurs Biologiczny

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Giedrowicz Aleksandra

24

88,9

3

TAK

2

Bondarenko Michał

22

81,5

5

NIE

3

Skórzewski Dominik

19

70,4

8

NIE

4

Cierpica Dagmara

NIEOBECNA

 
Konkurs z Języka Polskiego

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Cierpica Dagmara

23

92

2

TAK

2

Skórzewski Dominik

19

76

4

NIE

3

Sułkowski Michał

19

76

4

NIE

 

 Konkurs Geograficzny

 

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Skorzewski Dominik

54

90

6

TAK

2

Giedrowicz Aleksandra

51

85

9

TAK

3

Burda Maciej

43

71,7

16

NIE

 Konkurs Chemiczny

 

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Giedrowicz Aleksandra

28

70

7

NIE

 


Konkurs z Języka Angielskiego

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Palamioti Michalina

23

57,5

9

NIE

2

Kaczmarczyk Mariusz

20

50

12

NIE

 

 Konkurs z Języka Niemieckiego

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

pkt

%

miejsce

Awans do etapu wojewódzkiego

1

Firuta Mariusz

24

40

18

NIE

2

Tetera Adrianna

19,5

32,5

23

NIE


Wyniki konkursów przedmiotowych 
uczniów Niepublicznego Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku
z etapów wojewódzkich
rok szkolny 2010/2011

Przedmiot

Uczeń

Klasa

%

Ilość pkt.

Tytuł

Miejsce

Matematyka

Łukasz Marcul

III g

80

24

finalista

5

J. polski

Dagmara Cierpica

II a

93

37

laureat

2

Biologia

Giedrowicz Aleksandra

III g

84

42

Finalista

5

Geografia

Giedrowicz Aleksandra

III g

78

39

finalista

12

 

Skórzewski Dominik

III g

90

45

laureat

5

 

Podsumowanie pracy w I semestrze roku szkolnego 2010/2011

prezentacja multimedialna pobierz


WYNIKI Z ETAPÓW SZKOLNYCH
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
UCZNIÓW NIEPUBLICZNEGO GIMNAZJUM DLA MŁODZIEŻY
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011



KONKURS MATEMATYCZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imię
1    Marcul Łukasz
2    Faber Michał
3    Bondarenko Michał

Liczba osób biorących udział w konkursie: 13
KONKURS POLONISTYCZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imię
1    Skórzewski Dominik
2    Cierpica Dagmara
3    Sułkowski Michał
Liczba osób biorących udział w konkursie: 8
KONKURS GEOGRAFICZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imię
1    Skórzewski Dominik
2    Bondarenko Michał
3    Giedrowicz Aleksandra
4    Burda Maciej

Liczba osób biorących udział w konkursie: 14
KONKURS CHEMICZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

L.p.    Nazwisko i imię
1    Giedrowicz Aleksandra

Liczba osób biorących udział w konkursie: 3
KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

L.p.    Nazwisko i imię
1    Firuta Mariusz
2    Tetera Adrianna


Liczba osób biorących udział w konkursie: 2
KONKURS HISTORYCZNY
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:
L.p.    Nazwisko i imię
1    Giedrowicz Aleksandra
2    Jagielska Aleksandra
3    Firuta Mariusz
4    Sawron Damian
5    Dworczak Marcel

Liczba osób biorących udział w konkursie: 10
KONKURS BIOLOGIA
Zakwalifikowani do etapu rejonowego:

L.p.    Nazwisko i imię
1    Giedrowicz Aleksandra
2    Bondarenko Michał
3    Skórzewski Dominik
4    Sawron Damian
5    Cierpica Dagmara

Liczba osób biorących udział w konkursie: 18
KONKURS FIZYCZNY
L.p.    Nazwisko i imię
1    Faber Michał
2    Marcul Łukasz

Liczba osób biorących udział w konkursie: 4
KONKURS ANGIELSKI
L.p.    Nazwisko i imię
1    Palamioti Michalina
2    Kaczmarczyk Mariusz

Liczba osób biorących udział w konkursie: 10




  Joomla free themes created by Lonex.