wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych *** rok szkolny 2013/2014 6 laureatów i 7 finalistów konkursów przedmiotowych! *** zapraszamy na drzwi odtwarte 14-15 maja
Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku
Liga Języka Angielskiego

 
Dnia 16 kwietnia  odbędzie się pierwszy etap corocznej Ligi Języka Angielskiego. 
Obowiązywać będą następujące zagadnienia gramatyczne:
- present simple,present continuous oraz present perfect
- formy przyszłe (will, to be going to, inne sposoby wyrażania przyszłości)
Drugi etap będzie miał miejsce w maju a finał ligi (III etap) w czerwcu. Atrakcyjne nagrody przydzielane będą w kategoriach klas pierwszych, drugich oraz trzecich.
Zgłoszenia do wtorku 15 IV 2014 u nauczycieli języka angielskiego.
Serdecznie zapraszamy!
 
Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 04.04.2014 w Górce odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży. W biegu chłopców wystartowało dziewięć zespołów z terenu całego powiatu żarskiego w tym dwa gimnazja z Lubska: Gimnazjum nr 1 i Nasz NGDM, który w klasyfikacji końcowej zajął III miejsce, oto skład Naszej brązowej sztafety:

PETSCH KAMIL

JANAS PIOTR

OPALIŃSKI WOJCIECH

JANICKI ADAM

WYSOCKI DENIS

CAŁA JAKUB

SŁOWIKOWSKI ŁUKASZ

KRAWCZAK MATEUSZ

SOŁTYS RAFAŁ

NAWROT PAWEŁ

RUTKOWSKI KONRAD.

W kategorii dziewcząt wystartowało pięć zespołów w tym z Lubska tylko NGDM, dziewczęta podobnie jak chłopcy zajęły III miejsce. Poniżej skład sztafety dziewcząt:

ORZECHOWSKA JUSTYNA

SZYNCZEWSKA KLAUDIA

BIAŁOOKA WERONIKA

KHODARY MONA

KADŁUBOWSKA BEATA

MIKOŁAJCZYK NELA

RAJMAN KINGA

BOBER PATRYCJA

RUTKOWSKA EMILIA

KUŚMIERCZYK JULIA

URBAN KAROLINA

ZIEMBA PATRYCJA

MARCZEWSKA PAULA

 

Opiekunem i trenerem zespołu był Leszek Banaś

 
Wiedzą jak odnieść sukces GAZETA LUBUSKA
 
 
Konkus TIK-TAK

IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „TIK?-TAK!” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Celem Konkursu jest rozwijanie zainteresowań informatycznych i przygotowanie młodzieży do funkcjonowania w zinformatyzowanym społeczeństwie. Jednocześnie chcemy stworzyć uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności, a także wyłonić i wspierać uczniów zdolnych w rozwijaniu i poszerzaniu zainteresowań informatycznych. Naszym celem jest również zachęcanie szkół do rozpoznawania i rozwijania zainteresowań i uzdolnień swoich uczniów oraz podejmowania różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rejestrowanie się i rozwiązywanie testów.
Zarejestruj się dodatkowe informacje u nauczycieli informatyki. Im więciej uczniów weźnie udział w konkursie tym lepiej!!!

 
Konkurs - Szkoła z tradycją
Drodzy Uczniowie, przyszli Uczniowie, Rodzice, Sympatycy  nasza szkoła bierze udział w konkursie   "Szkoła z tradycją", podajemy link, gdzie można na nas  zagłosować, prosimy o głosy. Zagłosuj tutaj!

Dziękujemy za każdy oddany głos.
 
Uwaga

W czwartek po rekolekcjach  w auli szkolnej odbędzie się próba przedstawienia z okazji 3 maja.

W piątek o godzinie 8.00 odbędzie się próba chóru. (wszyscy chłopcy tańczący poloneza).

Obecność OBOWIĄZKOWA.

 
ZAJĘCIA DLA KLAS III
środa
6 lekcja - j. niemiecki , chemia, biologia, matematyka
7 lekcja - j. angielski

czwartek
6 lekcja - chemia, historia+wos, j. angielski, j.polski

piątek
6 lekcja - j. polski
7 lekcja - fizyka
8 lekcja - fizyka
Uwaga! Język polski codziennie od 12.00 do 14.00.

 

 
Rekolekcje 2014
02.04 środa

8.15 spotkanie z wychowawcą
8.30-10.00 LDK
10.15-12.00 Kościół

03.04. czwartek

8.30-10.00
LDK
10.15-12.00 Kościół

04.04. piątek

09.50 - spotkanie z wychowawcą
10.05-12.00 kościół
 
Deszcz laureatów i finalistów w Niepublicznym Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku
Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży w Lubsku to szkoła wg wskaźników EWD (Edukacyjna Wartość Dodana) jest szkołą sukcesu. Od kilku lat znajduje się w czołówce najlepszych szkół województwa lubuskiego. Wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych i liczni laureaci konkursów przedmiotowych budzą respekt. W tym roku szkolnym uczniowie Niepublicznego Gimnazjum dla Młodzieży postanowili pobić rekord. Liczba tegorocznych laureatów wzrosła do 6, a finalistów do 7. Uczniowie znaleźli się wśród najlepszych młodych Lubuszan. Oto oni: Natalia Pietras – uczennica klasy 3 –  laureatka z chemii – opiekun: Lilia Busz, laureatka z biologii – opiekun: pani Izabela Pasicka i laureatka z fizyki – opiekun: pan Maciej Witczak, finalistka z matematyki – opiekun: pan Maciej Witczak, finalistka z geografii – opiekun: pani Izabela Pasicka; Sylwia Musidlak – uczennica klasy 3 – laureatka z biologii – opiekun: pani  Izabela Pasicka, finalistka z języka polskiego – opiekun: pani Ewa Zienkiewicz-Franczak, finalistka z geografii – opiekun pani Izabela Pasicka; Emilia Rutkowska – uczennica klasy 3 – laureatka z geografii – opiekun: pani Izabela Pasicka, laureatka z języka polskiego – opiekun: pani Ewa Zienkiewicz-Franczak, finalistka z matematyki – opiekun: pani Paulina Anufrowicz; Jakub Ludwig – uczeń klasy 3 – finalista z chemii – opiekun: pani Lilia Busz, Marcin Hermansdorfer – uczeń klasy 3 – finalista z języka polskiego – opiekun: pani Ewa Zienkiewicz-Franczak.
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 45
Joomla free themes created by Lonex.